Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda

Yapı Çözümleri Bu “Konum”da

Geniş ürün yelpazesi
Kaliteli hizmet

Konum Grup Yönetim A.Ş’nin bir iştiraki olarak kurulan Konum Yapı toptan inşaat malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermektedir.
Hakkımızda
Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü profesyonel kadrosuyla hizmet veren Konum Yapı, her gün biraz daha gelişen inşaat sektörünün en güçlü çözüm ortaklarından biri olmayı hedeflemektedir.
Geniş ürün yelpazesiyle inşaat projelerinize en kaliteli çözümleri sunan firmamız, ısı yalıtımı, su yalıtımı, çatı sistemleri, yapı kimyasalları, alçı, çimento, kireç, bims, tuğla, gazbeton ve daha bir çok ürün grubunda çözüm sunmaktadır.

Şeffaflık

Temel değerlerimizin en başında gelen “şeffaflık” ilkesi müşteri memnuniyetimizin de temelini oluşturmaktadır. Müşterinin ihtiyaçlarını doğru anlayıp onlara en doğru çözümü sunarız, sırf daha fazla kazanç elde etmek için müşterinin ihtiyacı olmayan bir ürünü ona sunmayız.

Mutlu Müşteri

Her zaman “mutlu müşteri” portföyünü geliştirmeyi hedefleyen Konum Yapı, satış öncesi, satış ve satış sonrası tüm süreçlerde müşterisini korur, ihtiyaçlarına en kısa süre içerisinde dönüş sağlar ve sorunu çözer.

Eşitlik

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı inşaat sektöründe tüm müşterilerimize karşı eşit mesafede duruyoruz. Bizim için büyük veya küçük müşteri diye bir ayrım yok, tüm müşterilerimiz en kaliteli ürünü ve güler yüzü hak ediyor.

Kaliteli Hizmet

Ürün kalitesi ve çeşitliliğinin çok olduğu bir sektörde faaliyet gösteren Konum Yapı, müşterilerine her zaman için kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Online Katalog

Konum Yapı'nın güncel kataloğunu inceleyebilirsiniz.
Konum Yapı

Konum Yapı, kurulduğu günden bu yana inşaat projelerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmanız için çalışmaya devam etmektedir.

Bizi Arayın
444 4 805
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayın.
Bize Yazın
İletişim
Fevzi Çakmak Mh. Gülistan Cd. No: 70 Karatay/KONYA
444 4 805
bilgi@konumyapi.com

Konum Yapı © 2020 Tüm hakları saklıdır. Konum Yapı bir Konum Grup Yönetim A.Ş kuruluşudur.

tulipa_creative_konya_reklam_ajansi_web_tasarim_footer_logo-01